A5KP43A-G
MFR.Part #
A5KP43A-G
JLCPCB Part #
C2625061
Description
-55℃~+150℃ 2uA 43V 47.8V 5kW 69.4V 72.05A TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS