1.5KE6.8A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE6.8A-HF
JLCPCB Part #
C20184521
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.5V 142.86A@10/1000us 1mA 5.8V 7.14V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS