TV15C280J-HF
MFR.Part #
TV15C280J-HF
JLCPCB Part #
C3704418
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28V 31.1V 33.04A 45.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS