1.5KE82A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE82A-E3/54
JLCPCB Part #
C1974276
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 113V 13.3A@10/1000us 1uA 70.1V 86.1V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)