SQH3010S-220M-LF
MFR.Part #
SQH3010S-220M-LF
JLCPCB Part #
C257159
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
1.339Ω 22uH 350mA 350mA ±20% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS