XGL5030-103MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XGL5030-103MEC
JLCPCB Part #
C3911698
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
10uH 4.5A 48.4mΩ 5.7A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS