MSS1246H-473KED
MFR.Part #
MSS1246H-473KED
JLCPCB Part #
C17355700
Package
SMD,12x12mm
Description
1.51A 105mΩ 2.8A 47uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±10% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS