XGL4018-561MEC
MFR.Part #
XGL4018-561MEC
JLCPCB Part #
C5837783
Description
10.3A 560nH 8.2mΩ 9.3A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS