XGL4020-562MEC
MFR.Part #
XGL4020-562MEC
JLCPCB Part #
C6362334
Description
3.7A 5.6uH 53.6mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS