XGL4030-562MEC
MFR.Part #
XGL4030-562MEC
JLCPCB Part #
C5837793
Package
1616
Description
34.7mΩ 4.2A 5.6uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS