XGL6020-562MEC
MFR.Part #
XGL6020-562MEC
JLCPCB Part #
C6757997
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
4.6A 40.4mΩ 5.6uH 5.7A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS