XGL4020-472MEC
MFR.Part #
XGL4020-472MEC
JLCPCB Part #
C6012418
Package
SMD,4x4mm
Description
4.1A 4.7uH 47.3mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS