SER2009-501MLD
MFR.Part #
SER2009-501MLD
JLCPCB Part #
C22411582
Package
SMD-3P,19.2x9.3mm
Description
41A 500nH 60A 630mΩ ±20% SMD-3P,19.2x9.3mm Power Inductors ROHS