MSS1246-333MLC
MFR.Part #
MSS1246-333MLC
JLCPCB Part #
C22398298
Package
SMD,12x12mm
Description
2.6A 3.78A 33uH 81.7mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS