MSS1260-473MLD
MFR.Part #
MSS1260-473MLD
JLCPCB Part #
C5371771
Package
SMD,12x12mm
Description
2.5A 3.3A 47uH 75mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS