XGL4025-822MEC
MFR.Part #
XGL4025-822MEC
JLCPCB Part #
C5837787
Description
3.3A 76mΩ 8.2uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS