XGL4025-821MEC
MFR.Part #
XGL4025-821MEC
JLCPCB Part #
C6336764
Description
10.1A 7.2mΩ 820nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS