LPS3008-472MRB
MFR.Part #
LPS3008-472MRB
JLCPCB Part #
C47148141
Package
SMD,3x3mm
Description
350mΩ 4.7uH 680mA 730mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS