016008C-10NXJRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
016008C-10NXJRW
JLCPCB Part #
C5852818
Package
1005
Description
10nH 155mA 520mΩ ±5% 1005 Power Inductors ROHS