0805LS-78NXJRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0805LS-78NXJRC
JLCPCB Part #
C5441553
Description
2A 42mΩ 78nH AEC-Q200 ±5% 0805 Power Inductors ROHS