MSS1246H-682MED
MFR.Part #
MSS1246H-682MED
JLCPCB Part #
C17262684
Package
SMD,12x12mm
Description
19.5mΩ 3.7A 6.8uH 7.5A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS