0805LS-182XJRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0805LS-182XJRC
JLCPCB Part #
C6355838
Package
0805
Description
1.15Ω 1.8uH 410mA AEC-Q200 ±5% 0805 Power Inductors ROHS