LPS4012-222MRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
LPS4012-222MRC
JLCPCB Part #
C20416998
Package
SMD,3.9x3.9mm
Description
1.75A 100mΩ 2.2uH 2.5A AEC-Q200 ±20% SMD,3.9x3.9mm Power Inductors ROHS