0805CS-430XGLC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0805CS-430XGLC
JLCPCB Part #
C39800179
Description
1.8GHz 340mΩ 43nH 500mA 60@500MHz Wire-wound chip inductor ±2% 0805 Inductors (SMD) ROHS