XFL2010-103MEC
MFR.Part #
XFL2010-103MEC
JLCPCB Part #
C17538396
Package
SMD,2x1.9mm
Description
10uH 510mA 560mA 595mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2x1.9mm Power Inductors ROHS