0603HP-18NXJRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603HP-18NXJRW
JLCPCB Part #
C50132504
Description
0.066mΩ 1.2A 18nH 3.3GHz 41@250MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS