XGL5050-472MEC
MFR.Part #
XGL5050-472MEC
JLCPCB Part #
C3911609
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
16mΩ 4.7uH 7A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS