MBRB20100CT
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
MBRB20100CT
JLCPCB Part #
C6939775
Package
TO-263
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 150A 20A 50uA@100V 850mV@10A TO-263 Schottky Diodes ROHS