CMD40DN06
MFR.Part #
CMD40DN06
JLCPCB Part #
C41433041
Package
TO-252-4L
Description
-55℃~+150℃ 100pF 17.5mΩ@10V 2 N-Channel 2.45nF 2.45nF 30W 34nC@10V 3V 40A 60V N-Channel TO-252-4L MOSFETs ROHS