CMSL044N15
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSL044N15
JLCPCB Part #
C52118393
Package
TOLL-8
Description
-55℃~+150℃ 150V 250A 30pF 4.4mΩ 4V 5.15nF 600W 620pF 76nC N-Channel TOLL-8 MOSFETs ROHS