CMD4002AD
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMD4002AD
JLCPCB Part #
C6939688
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4nF@20V 16mΩ@4.5V 1V 40V 45W 50A 90pF@20V TO-252 MOSFETs ROHS