CMD80P06B
MFR.Part #
CMD80P06B
JLCPCB Part #
C49208275
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 135W 13mΩ@10V、21mΩ@4.5V 260pF 280pF 5.7nF 60V 80A P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS