CMSA600N15
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSA600N15
JLCPCB Part #
C52976750
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 150V 15pF 20A 300pF 4.5V 440pF 60mΩ 65W 7nC N-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS