CMF10N65A
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMF10N65A
JLCPCB Part #
C19077052
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3nF 10A 140pF 1Ω@10V 20pF 230W 34nC@10V 4V 650V Half-Bridge N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS