CMP110N08B
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMP110N08B
JLCPCB Part #
C5203890
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110A 165W 480pF 4V 500pF 6.5mΩ@10V 60nC@10V 80V 9.8nF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS