CMP110N08
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMP110N08
JLCPCB Part #
C20625156
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110A 137nC@10V 250W 450pF 4V 6.8mΩ@10V 7.5nF 7.5nF 80V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS