CMS10NP02
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMS10NP02
JLCPCB Part #
C22449532
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 10A 11nC@4.5V 135pF 140pF 1nF 20V 2W N-Channel + P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS