CMP100N04C
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMP100N04C
JLCPCB Part #
C6939733
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 1V 2.6nF 260pF 40V 5.8mΩ@10V 90W TO-220 MOSFETs ROHS