CMH10N80A
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMH10N80A
JLCPCB Part #
C52976743
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 10A 15pF 170pF 1Ω 2.2nF 240W 4.5V 48nC 800V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS