CMSA020N45
MFR.Part #
CMSA020N45
JLCPCB Part #
C5337960
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1nF@25V 1.7mΩ@10V 100A 1V 45V 6.8nF@25V 60nC 75W DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS