CMH65R086SD
MFR.Part #
CMH65R086SD
JLCPCB Part #
C52118376
Description
-55℃~+150℃ 125pF 2.4nF 3pF 480W 55A 5V 650V 75mΩ 76nC N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS