CMSA016N10
MFR.Part #
CMSA016N10
JLCPCB Part #
C6939755
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 18mΩ@10V 1V 45A 75pF 80W DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS