CMD12N15A
MFR.Part #
CMD12N15A
JLCPCB Part #
C6939671
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 12nC@10V 13pF 150V 1V 25pF 360mΩ@10V 50W 720pF TO-252 MOSFETs ROHS