CMSA050N15
MFR.Part #
CMSA050N15
JLCPCB Part #
C7470630
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.1nF 150V 15A 3V 60mΩ@4.5V 6pF 70W DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS