CMSA80NP03
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSA80NP03
JLCPCB Part #
C52118389
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 2.4nF 2.5V 200pF 250pF 30V 47nC 80A 85W 8mΩ N-Channel + P-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS