CMP035N06
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMP035N06
JLCPCB Part #
C5371888
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12pF 135A 180W 3.5mΩ 3V 4.2nF 41nC 60V 780pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS