CMD600N15
MFR.Part #
CMD600N15
JLCPCB Part #
C52976735
Description
-55℃~+150℃ 150V 15pF 20A 300pF 4.5V 440pF 60W 60mΩ 7nC N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS