KF78RM-13.0-10P
MFR.Part #
KF78RM-13.0-10P
JLCPCB Part #
C964712
Package
Push-Pull,P=13mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 10~18 13mm 1x10P 40A 6 750V Black Right Angle With Cover Plate 弯插,P=13mm Barrier Terminal Blocks ROHS