KF2EDGKBM-7.5-8P
MFR.Part #
KF2EDGKBM-7.5-8P
JLCPCB Part #
C7435687
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x8P 2.5 300V 7.5mm 8 8P Green Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS