KF2EDGKD-2.54-6P
MFR.Part #
KF2EDGKD-2.54-6P
JLCPCB Part #
C19711842
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 125V 1x6P 2.54mm 20~28 4A 6 6P Female Plug Green Hinged (Snap On) Top Entry P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS